تبلیغات
رقص و ورزش - قوانین آرایش در تابستان
   
 

.....................  

 


 

قوانین آرایش در تابستان

مرتبط با :

پودر زدن را تعطیل کنید...
به ابروها توجه کنید...
لبها را مرطوب نگه دارید...
از رنگهای گرم استفاده کنید...
صورت خود را تازه کنید...
ناخنهای خود را دوست بدارید...
پودر زدن را تعطیل کنید:

یکی از بهترین روشها برای زیباتر جلوه دادن چشمها، استفاده از سایههای پودری است. سعی کنید سایههایی را انتخاب کنید که براق و روشن هستند و سراغ رنگهای تیره نروید. بهتر است سایهها حاوی مواد ضدآفتاب باشند. درضمن چون در تابستان زیاد عرق میکنید، هر چند روز یکبار به چشمان خود استراحت بدهید و اصلا از هیچ پودری استفاده نکنید تا در چشمانتان حساسیت ایجاد نشود. استفاده از خط چشم باعث میشود تا سایه و چشمان زیباتر به نظر برسد. میتوانید در زیر چشمان نیز از خط چشم استفاده کنید.


به ابروها توجه کنید:
گریمورهای حرفهای معتقدند اگر در فصل تابستان ابرو روشنتر باشد، صورت زیباتر به نظر خواهد رسید. برای رسیدن به این هدف میتوانید از کرمپودرهای روشن و یا مدادهای مخصوص ابرو که رنگ روشنی دارند استفاده کنید.

لبها را مرطوب نگه دارید:
در تابستان به جای استفاده از انواع رژها از برق لب و لیپاستیک چرب استفاده کنید. حواستان باشد که اجازه ندهید لبها خشک شوند. میتوانید از برق لبهای دیور استفاده کنید.

از رنگهای گرم استفاده کنید:
معمولا در فصل تابستان باید از رنگهای گرم ولی ملایم استفاده کنید. اما به شما توصیه میکنیم از سایهها، کرمپودرها و پودرهایی استفاده کنید که حتما دارای ضدآفتاب باشند. در ضمن منظور از رنگهای گرم، رنگهای تند نیست.

سولاریوم ممنوع
معمولا در تابستان برنزه شدن مد میشود. سریعترین راه برای این کار، حمام آفتاب یا دستگاه سولاریوم است. اما به جای استفاده از این راههای خطرناک میتوانید از کرمهای مخصوص و لوازم آرایش براق استفاده کنید.

کرمپودرتان را درست انتخاب کنید
در تابستان نور آفتاب بیشتر و روشنتر از زمستان است. بنابراین رنگ کرمپودرتان باید متفاوتتر باشد، چرا که گرمای هوا سرعتتعریق را بیشتر میکند.

کرمپودر خود را با سرمهای فاقد چربی یا کرمهای فاقد چربی مخلوط کنید تا روی صورتتان حالت چسبندگی و ماسیدگی پیدا نکند. برای این کار میتوانید از سرمهای احیاکننده کلینیک استفاده کنید.

صورت خود را تازه کنید
در پایان روز برای اینکه صورت خود را دوباره تازه کنید، با یک پنبه آغشته به شیرپاککن مخصوص چشم، آرایش چشم و اطراف چشمتان را پاک کنید. سپس با استفاده از کرم دور چشم، اطراف چشم خود را مرطوب کرده و آرایش صورت خود را با شیرپاککن مخصوص پاک کنید. در آخر هم با استفاده از یک مرطوبکننده مناسب صورت خود را مرطوب نگه دارید.

ناخنهای خود را دوست بدارید
معمولا در فصل تابستان، ناخنها کمی شکننده میشوند. برای جلوگیری از این حالت، جدا از اینکه باید به تغذیه خود اهمیت بدهید از محصولات تقویتکننده ناخن استفاده کنید و هفته ای یک یا دو مرتبه با این محصولات سطح ناخن خود را تقویت کنید. اگر میخواهید لاک بزنید، از محصولات مرغوب و برندهای معروف و معتبر استفاده کنید.

از محصولات ضدآفتاب استفاده کنید
اگر زیاد استخر میروید، به شما توصیه میشود از محصولات آرایشی بهداشتی ضدآب استفاده کنید. کرمها و مرطوبکنندههای ضدآبی را انتخاب کنید تا با رفتن به داخل آب،از بین نروند و آب استخر را نیز آلوده نکند.
چه زیباست اگر به زبان پارسی سخن بگوییم ...

( شاد و پیروز باشید )


.:: ::.

نوشته شده توسط پریسا مقدم در دوشنبه 1391/05/2

نظرات (
 

.:: Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by hopping ::.
.:: Design By :
wWw.Theme-Designer.Com ::.
   

 


مدیر وبلاگ: امیررضا مقدم
مطالب متفرقه 

هنرسازان

.:: لیست کامل پیوندهای روزانه ::.
.:: ارسال پیوند ::.
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :
   

رقص آذری  کودکان هنرمند  استفاده از مژه مصنوعی  هیپ هاپ  رقص  dance  استایل  آرایش چشم  hip hop  break dance